Wydarzenia

 

W imieniu Pracodawców RP oraz Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Espol sp. z o.o. oraz pozostałych współorganizatorów międzynarodowej konferencji nt. Polsko-hiszpańska współpraca gospodarcza – uwarunkowania prawne chcielibyśmy Państwa zaprosić  do uczestnictwa w niniejszym przedsięwzięciu. Konferencja odbędzie się w dniu 5 listopada 2015 r. na Uniwersytecie Warszawskim w Sali Senatu. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Czytaj więcej


Przegląd zmian w podatkach, które wejdą w życie w latach 2015-2016 oraz problemów praktycznych w zakresie VAT, PIT i kontroli podatkowej, będzie tematem V jubileuszowej edycji FORUM PODATKOWO-KSIĘGOWEGO.

Czytaj więcej

 

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dziennik Gazeta Prawna zapraszają do udziału w konferencji Wpływ dialogu społecznego na kształt polskiego prawa podatkowego.

Czytaj więcej


Zapraszamy Państwa na seminarium zorganizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, którego celem jest omówienie kwestii opodatkowania dotacji unijnych i problemów z nim związanych. W roli prelegentów wystąpią między innymi przedstawiciele Komitetu Podatkowego Pracodawców RP.

Czytaj więcej


„Dziennik Gazeta Prawna” oraz Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w konferencji Rozliczenia w grupie – skutki podatkowe i księgowe, która odbędzie się 27 października w hotelu Mercure Centrum przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele Komitetu Podatkowego Pracodawców RP

Czytaj więcej