VI Edycja cyklu seminariów „Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy”

 

Już szósty rok z rzędu Wolters Kluwer przygotowuje się do organizacji cyklu seminariów dla doradców podatkowych pt. Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy.

 

Mając świadomość, że w obliczu zmian prawnych w obszarze zasad wykonywania zawodów podatkowych i księgowych, wiedza, profesjonalizm i poziom merytoryczny świadczonych usług  będzie czynnikiem wyróżniającym dany podmiot na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Wierzymy, że nikt lepiej jak doradcy podatkowi nie będzie w stanie sprostać takim wyzwaniom, a udział Wolters Kluwer, jako wydawcy profesjonalnych źródeł informacji prawnej, przyczyni się do budowania właśnie takiej, konkurencyjnej pozycji doradców podatkowych na rynku.

W tym roku za temat wszystkich spotkań seminaryjnych przyjęliśmy zagadnienia związane z prewspółczynnikiem jako nową instytucją w VAT.

Prelegentem jest Joanna Pęczek-Czerwińska – doradca podatkowy w MDDP, praktyk ze specjalizacją w zakresie podatków pośrednich, doświadczony wykładowca, który prowadził liczne szkolenia w zakresie podatku od towarów i usług oraz prelegent w konferencjach podatkowych z tego obszaru, w tym dla doradców podatkowych.

 

Podstawowe informacje organizacyjne:

Miasta: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław.

Terminy: 17 listopada – 4 grudnia br.

Liczba osób na każdym spotkaniu: ok. 70-80 – doradcy podatkowi.

Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularz zapisów są dostępne na stronie www http://konferencja.abc.com.pl/konferencjadp/